závěrečné slovo k 0. ročníku od Cvrka

Závěrečné slovo k 0. ročníku Cvrčkova Víceboje 

            Tak první, vlastně tedy nultý, zkušební ročník nového atletického víceboje máme za sebou a protože bych nerad na nikoho zapomněl, tak bych rád poděkoval Vám všem a to nejen těm aktivně závodícím, ale i těm všem pomáhajícím či jen přihlížejícím, že jsme mohli společně strávit příjemný sobotní den a to nejen díky nádhernému počasí ( za což se také sluší poděkovat tam nahoru ), ale především díky pohodovému atletickému zápolení, při kterém však nikomu nechybělo patřičné sportovní nasazení. Prostě jsme do toho šli všichni naplno, neboť to ani jinak neumíme ( viď Edo ? ), ale i přesto nám nechyběl uvolněný úsměv na tvářích. Možná jen po doběhnutém kilometru byl ten úsměv poněkud křečovitější.

Každopádně musím říci, že ač to byl ročník zkušební, byl jsem mile překvapen poměrně vysokou účastí, v rámci možností závodních podmínek i spoustou skvělých výkonů  a tak je jasné, že se bude rozhodně pokračovat, tentokrát již prvním ročníkem. A vzhledem k tomu, že ten letošní vyhrál Láďa Král, ponese ten příští ročník jeho jméno. Bude to tedy víceboj Královský. Tedy závazek na příští rok poměrně veliký.

I přesto, že se objevili hlasy, přesunout toto atletické zápolení ke Standovi na Louku, kde bychom měli pochopitelně kvalitnější závodní podmínky a díky Standovi jistě i dobré zázemí, já osobně jsem pro ponechat místo konání na Školničce a to především díky tomu, čím vším pro každého z nás i samotnou poličskou atletiku toto místečko kdy bylo...Mé dětské atletické vzpomínky patří právě sem a běh po škvárové dráze má pro mě stále tu příjemnou příchuť dětství, které je již v ... ( alespoň tedy co se týče věku...).

Nicméně nekladu si nárok na to, rozhodovat sám o tom, kde uskutečnit ten další ročník a proto vyhlašujeme na našich stránkách anketu, kde rozhodne hlas početnější. Samozřejmě musím ještě případnou volbu Louky probrat se Standou, ale to by asi neměla být potíž.

               Za tým pořadatelů však můžu již nyní slíbit, že se budeme snažit, aby ten další ročník byl zase o kus lepší...i když vlastně nevím v čem by mohl být, když ten letošní byl v historii tím nejlepším.Každopádně za jakékoliv nápady či připomínky budu vděčný a pokusím se nad nimi alespoň zapřemýšlet.

 Na závěr bych přeci jen rád poděkoval pár lidem osobněji. Především za skvěle zorganizovanou večerní party od Jardy a Edy, kdy jsme se nemuseli o nic starat a mohli jen s chutí konzumovat. Maso bylo fakt skvělé ! Mě osobně pivo tentokrát moc nejelo, což se odrazilo na mém dřívějším odchodu, nicméně u bláznivých sázek jsem ještě stihl být a tak je fajn, že je již na příští rok opět zajištěn nějaký ten soudek a papání. No a Eda se k tomu ještě začne připravovat na pražský běžecký maratón...

A protože by bez Davida Beneše, nevznikl tento bezva prostor ke komunikaci, děkuji tímto Tobě Dave za Tvé skvělé pronikání do tajů tvoření internetových stránek.

Kdo je pro, aby se David stal i hlavním webmasterem našich oddílových stránek ? Má někdo jiný tyto ambice ? Já tedy ne...

    Takže ještě jednou díky Vám všem a již nyní se těším na ten příští, Královský ročník !

                                                                     Cvrček

 

14.10.2008 12:45:12
D.Beny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one